Do poczytania

Lubicie jesień? Nas trochę denerwuje szaruga za oknem i mówimy jej: NIE! Uczniowie klasy 7a podsyłają receptę na jesienną depresję 🌈

Rady Moniki 

Drodzy czytelnicy,  niektórzy z nas czasami są smutni lub zmartwieni szarugą za oknem, dlatego chcę podać kilka rad, co zrobić, aby na Waszej buźce pojawił się uśmiech 😊:

1.      Czasami kiedy jestem smutna słucham szybkiej muzyki, dzięki której zaczynam tańczyć i to mi sprawia radość - spróbujcie to zrobić, poprawa humoru gwarantowana. 
2.      Jeśli macie swojego pupila: psa, kota, chomika itp., pobawcie się z nimi, a na pewno poprawi Wam się humor 🐕.
3.      Zadzwońcie do swojej bliskiej osoby (przyjaciółki lub przyjaciela), oni na pewno Was wysłuchają lub podniosą na duchu.
4.      Kiedy jest Wam smutno polecam włączyć YouTobe i obejrzeć sobie śmieszne zwierzęta lub poczytać sobie żarty w internecie 😂.
5.      Nie wszyscy lubią robić rzeczy, które wymieniłam powyżej, więc mogą wyjść na spacer i się wyciszyć. Niektórym może to bardziej pomóc niż słuchanie szybkiej i wesołej muzyki.
6.      Smutna osoba potrzebuję towarzystwa, dlatego nie siedźcie sami w zamkniętym pomieszczeniu z zamkniętymi oknami i ze zgaszonym światłem. WYJDŹCIE DO LUDZI! 💗
7.      Można także zajadać się czekoladą, ciasteczkami lub żelkami, to zawsze pomaga.
8.      Najważniejsze, żeby w czasie smutnego dnia robić to, co się kocha, co Was uszczęśliwia.

Mam nadzieję że w jakiś sposób pomogłam wam się uśmiechnąć, jakby co polecam się na przyszłość 👍
Komentarze

Popularne posty